• vv Emmen 2 (zaterdag)

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdallah, ZakariaTeamspeler
    Allaoui, RedouaneTeamspeler
    Anoniem
    Anoniem
    Bolsenbroek, GunnarTeamspeler
    Hendriks, SebastiaanTeamspeler
    Jeuring, RandyTeamspeler
    Jeuring, StefanTeamspeler
    Kiers, RikTeamspeler
    Kloppenburg, DennisTeamspeler
    Kuilman, RoyTeamspeler
    Linden, Jordy van derTeamspeler
    Naber, RikTeamspeler
    Swaluw, Jordi v.d.Teamspeler
    Vlag, Benny van derTeamspeler
    Zuidema, MarkTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Ter Apel '96 FC 133009
    2VEV 221013
    3Angelslo Sc 431023
    4Emmen 220020

    Poulestanden 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Ter Apel '96 FC 119152247
    2Klazienaveen 420133442
    3Weide De 520114537
    4ZZVV 320113636
    5Hollandscheveld 42093830
    6NWVV 22092929
    7Erica SC 32074925
    8Klazienaveen 32067725
    9Erica SC 420531218
    10Noordscheschut 520501515
    11Emmen 21905145
  • Uitslagen

    Geen informatie