• VV Emmen speelt zondagmiddag om 14.00 uur, mits de sneeuwgoden de JenS Vesting met rust laten, thuis tegen vv Hoogeveen. Het duel is een heuse topper in de zondag 1ste klasse F: De huidige nummer 4 ontvangt de nummer 3.

    Daar waar vv Emmen prima uit de startblokken kwam na de winterstop met overwinningen met GRC Groningen (4-1) en FVC (2-3), wist Hoogeveen slechts één punt te pakken in de confrontaties tegen FVC (1-1) en Nieuw Buinen (1-0). Met het Friese Bergum hijgend in de nek, en een Nieuw Buinen dat de tweede plaats kan verstevigen, zijn de punten in dit duel keihard nodig voor beide teams.

    Op voorhand een leuk affiche tussen twee voetballende teams op een prima kunstgrasveld in de Jens Vesting. Toeschouwers kunnen naar binnen aan de zijde van de vv Emmen (ingang uitvak) en kunnen ten allen tijde terecht in de kantine van de vv Emmen.