• VV Emmen is weer volop in beweging en wij realiseren een sterke groei in met name het aantal jeugdleden.
  Daar wij het komend seizoen weer een O19 selectieteam gaan inschrijven bij de KNVB (hoofdklasse) zijn wij op zoek naar spelers die dit team willen komen versterken. Een groot deel van de talentvolle O17 groep zullen als 1e jaars naar de O19 gaan, maar om de selectie te complementeren zoeken wij aanvulling cq. versterking. Ook spelers in de O17 en O15 lichting zijn welkom daar wij met O15 divisie spelen en de O17 groep op de drempel van de 3e divisie staat in verband met het mogelijk aanstaande kampioenschap.
  Wij hebben inmiddels de trainersstaf in kaart gebracht en dit zijn allemaal ervaren trainers met een goede voetbal achtergrond die allemaal staan voor puur voetbal met pressing naar voren zoals men dat van vv Emmen gewend is.
  Het bijkomend voordeel is dat je jouw kwaliteiten kunt tonen onder de rook van FC Emmen en misschien weet jij je wel in de picture te spelen.
  Nieuwsgierig of wil je een keer komen mee trainen?
  Op de website staan telefoonnummers bij wie je kunt informeren.

  Hartelijke groet,
  Peter Ypelaar
  Jeugdvoorzitter