• Na een week vakantie mochten the boys weer op het veld voetballen! Ze hadden er allemaal zin in! Erik was volop bezig met de warming up. Stiekem keken ze naar hun tegenstander die 3 koppen groter waren. Maar dit keer wilden ze zich niet van de wijs laten brengen. Maar toch na een snelle start stonden ze met 0-1 achter. Ze hielden de kop d'r veur en niet snel erna scoorde Marcus de gelijkmaker! 1-1. Daan maakte bijna de 1-2 maar raakte de paal! Vlak hierna scoorde Pepijn toch nog de 1-2. Ze waren met zijn allen goed op dreef en speelden echt als een team samen en er werd uitstekend verdedigd en de 1-3 werd gemaakt door Pepijn. Marcus maakte het verschil nog groter door de 1-4 te scoren. In de tweede helft raakten ze even in een dip want de tegenpartij scoorden de 2-4, 3-4 en de gelijkmaker 4-4! Gelukkig tikte jhoedt op het einde de 4-5 nog binnen! En zo gingen the boys toch nog met de winst naar huis!