• De komende tijd hebben we het maar druk: binnenkort spelen we praktisch elke woensdag een inhaal-wedstrijd, naast de wedstrijden die op zaterdag gepland staan. Afgelopen zaterdag waren we vrij, dus zochten we een tegenstander om alvast een wedstrijd in te halen. Het was ook prachtig voetbalweer, dus dat was mooi meegenomen.

    DVC ging in op onze uitnodiging en kwam met 12 dames sterk naar de Meerdijk. Voor ons is dit geen onbekende tegenstander: fysieke speelsters die net als wij zelf gebrand zijn om te winnen. Ook moesten we rekening houden met de spits van DVC. Als zij eenmaal op snelheid is, is het moeilijk om haar weer in te halen.

    Het spel van Emmen in de eerste helft is met veel werkwoorden te beschrijven: er werd samengespeeld, ingezakt, aangesloten, gekanteld, gewerkt, gecombineerd en gescoord. Het eerste doelpunt viel al gauw, en alle drie de doelpunten die de dames van Emmen maakten vielen in de eerste helft. Het waren Lotte, Sandra en Sharona die de keeper van DVC wisten te passeren. Af en toen kwam DVC op, maar keepster Mariska bewaakte onze helft als een fort, en wist wanneer nodig op tijd uit het zestienmetergebied te komen. De tweede helft was leuk, er werd nog wat geprobeerd, maar het tempo lag een stuk minder hoog en er werd niet meer gescoord. Eindstand: 3 - 0...

    We willen de dames en leiding van DVC bedanken dat ze tegen ons wilden spelen. Nu wij wat meer wedstrijden gespeeld hebben gaat de stand in onze competitie er ook wat realistischer uit zien: met 9 gespeelde wedstrijden staan wij met 14 punten op een 5e plaats. Boven ons staat onze tegenstander van komende zaterdag: Schoonebeek VR1, met 1 wedstrijd meer gespeeld en 3 punten meer op de teller. Als wij hen de 3 punten weten af te snoepen, kunnen we zomaar op een vierde plaats komen te staan…

    Graag tot de volgende keer!