• VV Emmen is weer volop in beweging en wij realiseren een sterke groei in met name het aantal jeugdleden.

    Daar wij ook gaan starten met de Beltona competitie zijn wij met name op zoek naar versterking binnen de selectieteams JO17 en JO19. Het gaat hierbij om talentvolle voetballers van JO17/19 en de jongere jongens van de 1e selectie van vv Emmen.

    Een groot deel van de talentvolle O17 groep zullen als 1e jaars naar de O19 gaan, maar om de selectie te complementeren zoeken wij aanvulling cq. versterking. Ook spelers in de O15 en O13 lichting zijn uiteraard ook welkom. Wij hebben inmiddels de trainersstaf in kaart gebracht en dit zijn allemaal ervaren trainers met een goede voetbal achtergrond die allemaal staan voor puur voetbal met pressing naar voren zoals men dat van vv Emmen gewend is.
    Het bijkomend voordeel is dat je jouw kwaliteiten kunt tonen onder de rook van FC Emmen en misschien weet jij je wel in de picture te spelen.

    Nieuwsgierig of wil je een keer komen meetrainen?
    Op de site staan telefoon nummers bij wie je kunt informeren.