Emmen niet door naar finale Protos

Emmen is er net niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finaleronde of de tussenronde van het Protos Weering zaalvoetbaltoernooi. In de halve finale begon het team goed door een zege op Sc Rouveen (3-1), maar verloor het daarna in een spannende wedstrijd van de latere poulewinnaar Germanicus (1-2). De derde wedstrijd werd ruim gewonnen van Sellingen (6-0), maar de vierde wedstrijd ging verloren tegen de concurrent voor de tweede plaats, Gramsbergen (1-3). Emmen scoorde in deze poule wel de meeste doelpunten, maar eindigde als beste nummer 3 van de halve finale in het toernooi.

Emmen richt zich nu weer op de veldcompetitie, met a.s. zaterdag de eerste oefenwedstrijd. Tegenstander thuis is Velocitas (15.00 uur, onder voorbehoud). Daarnaast vertrekt de ploeg woensdag naar Turkije voor een kort trainingskamp. Dinsdag 17 januari staat dan de oefenwedstrijd tegen LTC gepland in Assen (20.15 uur). De eerste competitiewedstrijd is op zondag 22 januari thuis tegen Germanicus (14.00 uur).

Delen