Matige start competitie, stunt in beker/nieuws

De jonge selectie van Kevin Waalderbos is in de competitie qua punten matig gestart. Het spel was echter vaak naar behoren. Wel de complimenten, maar weinig punten. De ploeg ging wel door in de beker. En afgelopen week in de beker viel het kwartje wel een keer goed. In Meppel werd vierdedivisionist Alcides met 0-5 verslagen. Voor de rust een echte hattrick van Devando Fik en na de rust scoorden Bas Aalderink en Jonathan Manzo. Op 21 december volgt de loting voor de volgende ronde.

Trainingskamp Turkije : op 11 januari vertrekt de selectie, staf en een aantal bestuursleden en sponsoren naar Side.

Protos Weering : ook dit jaar neemt een deel van de selectie deel aan het Protos Weering zaaltoernooi. In de eerste poulfase (sporthal Zwartemeer) zijn de tegenstanders FC Klazienaveen, DWZ, SVBC en Zwartemeerse Boys

Oefenwedstrijden winterstop :

zaterdag 7 januari VKW – Emmen (19.30 uur)

dinsdag 17 januari LTC – Emmen (20.15 uur)

zaterdag 18 februari Emmen – Drenthina (17.00 uur, stadion FC Emmen)

Delen