Moeizame start selectie

Evenals de vorige seizoenen heeft de selectie een moeizame start in de competitie.

De nieuwe trainer Kevin Waalderbos moest door het vertrek van een aantal ervaren basisspelers, een aantal jonkies aan de selectie toevoegen. Door blessures dit seizoen van o.a. Pelle de Vries, Patrick Eberhard, Sem Nijkamp en Jan-Jaap Wever kregen de A-junioren Bart-Jan Braams en Tim Aalderink al snel speelminuten. Daarnaast zijn er drie nieuwe keepers (Jehova Mendes, Justin v.d. Werff en Mathijs Arends) en moesten twee jonge nieuwe spelers (Djamil Emanuels en Jonathan van Dorssen) ingepast worden. Tijdens de competitie kwam Henk Teuben bij de selectie. Emmen begon met drie nederlagen, daarna kwam het eerste punt tegen De Zouaven en werden er punten gehaald tegen Alcides, TOGB, Velsen en Hoogeveen. Daarna twee nederlagen tegen Be Quick 1887 en SJC. Voor de winterstop komen nog de wedstrijden tegen SDO (thuis), VOC (uit) en Purmersteijn (thuis). In de winterstop staan op het programma het Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi (inmiddels afgelast) en het trainingskamp in Marbella.

Delen