Nog 3 finales voor Emmen 1

Eindelijk weer een seizoen dat wordt uitgespeeld. Dat betekent ook kampioenschappen en degradaties. In de competitie van Emmen is het zowel bovenin als onderin spannend. Voor het kampioenschap strijden nog TOGB en Hoogeveen en op kleine afstand HBS, hoewel TOGB nu wat afstand heeft genomen. Onderin degradeert 1 team rechtstreeks. Een positie die nu wordt ingenomen door SDO. Daarboven strijden nog een aantal teams om de promotie/degratie-wedstrijden te ontlopen. Emmen lijkt vrij kansloos om TAC ’90 en Alcides nog in te halen. Zaak is nu SDO onder Emmen te houden. De drie finales voor onze rood-witten zijn : 26 mei uit tegen RKAVV, 29 mei thuis tegen SJC en 6 juni uit tegen Be Quick 1887. SDO speelt nog tegen HBS (uit), De Zouaven (uit) en TAC’90 (thuis). U bent van harte welkom om onze ploeg te steunen !!

Delen