Samenwerking vv Emmen en FC Emmen

De vv Emmen en de FC Emmen gaan per direct een samenwerkingsverband aan betreffende de jeugd, de jeugdopleidingen van de FC Emmen betrekt kantoorruimtes bij de vv Emmen en vandaar uit wordt vanaf nu alles geregeld.

Hoofd jeugdopleidingen Nico Haak is zeer verheugd met de nieuwe kantoorruimtes “we kunnen nu verder denken en doen” wedstrijden terug kijken , videoanalyses , gesprekken met spelers , de jeugd opvangen in de kantine noem maar op.

De gehele jeugdopleiding wordt vanaf hier geregeld en we hopen dat het uit zal gaan groeien naar een prachtige tijd en een goede opleiding van de jeugd bij de FC Emmen, we gaan samen met de vv Emmen ook de sponsoring oppakken zodat er nieuwe sponsoren bij komen, nieuwe bebording , meer duidelijkheden naar de sponsoren toe.

De vv Emmen blijft eigenaar van de opstal en baas in eigen huis om het maar zo te zeggen.

Voor de samenwerking is een contract opgemaakt en gezamenlijk ondertekend, we hopen dat de samen werking een groot succes wordt, maar daar twijfelen wij niet aan.

Delen