VV Emmen 1

Zondag

Zittend van links naar rechts: Koen IJpelaar, Tim Aalderink, Bjorn Plaggenborg, Bart Jan Braams, Justin van der Werff, Mathijs Arends, Olivier Cremers, Bas Aalderink, Devando Fik, Hamzeh Al Barmaweer

Midden van links naar rechts: Roan Gierveld, Thorsten Wijnands, Joris Vredeveld, Sem Hindriks, Jonathan Manzo, Djairo Fik, Vincent de Roo, Revelino Slagveer, Lars Slagter

Boven van links naar rechts: Helga Tent (verzorgster), Henk Krans (teammanager), Ruud Vogel (keeperstrainer), Erik Weerman (assistent trainer), Kevin Waalderbos (hoofdtrainer), Jan Marc Bosman (assistent trainer) Richard van Uijen (teammanager), Paul Fokkens (materiaal)

Uitslagen competitie

Datum
Wedstrijd
Uitslag
2 dec.
Emmen 45+1
EHS'85 45+1
1 - 3
2 dec.
SC Angelslo 35+1
Emmen 35+1
0 - 0
2 dec.
Drenthina 45+1
Emmen 45+1
1 - 0
2 dec.
Emmen 35+1
FC Klazienaveen 35+5
0 - 0
2 dec.
Emmen 45+1
VV Sleen 45+1
2 - 0
2 dec.
SC Erica 35+1
Emmen 35+1
0 - 0
2 dec.
Emmen 35+1
SVBO 35+1
0 - 0
2 dec.
CEC 45+1
Emmen 45+1
0 - 3
28 nov.
VV Sleen 1
Emmen 1
8 - 6
26 nov.
CEC 3
Emmen 2
3 - 3
24 nov.
Alcides
Emmen 1
0 - 5
20 nov.
GVAV-Rapiditas 1
Emmen 1
3 - 1
18 nov.
SC Angelslo 35+1
Emmen 35+1
18 nov.
Emmen 45+1
Drenthina 45+1
1 - 2
18 nov.
Emmen 35+1
SVBO 35+1
18 nov.
VV Sleen 45+1
Emmen 45+1
1 - 1
18 nov.
Emmen 45+1
CEC 45+1
1 - 1
18 nov.
FC Klazienaveen 35+5
Emmen 35+1
18 nov.
Emmen 35+1
SC Erica 35+1
18 nov.
EHS'85 45+1
Emmen 45+1
0 - 1
13 nov.
Emmen 1
Jubbega 1
0 - 0
12 nov.
Drenthina 5
Emmen 2
1 - 0
7 nov.
VIOS (O) 1
Emmen 1
10 - 6
6 nov.
Emmen 1
Dalfsen 1
0 - 1
5 nov.
Emmen 2
Valthermond 3
1 - 4
4 nov.
FC Klazienaveen 35+5
Emmen 35+1
2 - 0
4 nov.
EHS'85 45+1
Emmen 45+1
1 - 1
4 nov.
Emmen 45+1
VV Sleen 45+1
1 - 1
4 nov.
Emmen 35+1
SVBO 35+1
2 - 3
4 nov.
CEC 45+1
Emmen 45+1
1 - 1
4 nov.
SC Erica 35+1
Emmen 35+1
1 - 0
4 nov.
Emmen 35+1
SC Angelslo 35+1
2 - 2
4 nov.
Emmen 45+1
Drenthina 45+1
1 - 1
30 okt.
Roden 1
Emmen 1
1 - 2
29 okt.
SC Angelslo 3
Emmen 2
6 - 2
24 okt.
Emmen 1
SVBO 1
5 - 3
23 okt.
Dalen 1
Emmen 1
1 - 3
21 okt.
VV Sleen 45+1
Emmen 45+1
1 - 1
21 okt.
Emmen 45+1
EHS'85 45+1
1 - 1
21 okt.
Drenthina 45+1
Emmen 45+1
0 - 1
21 okt.
Emmen 45+1
CEC 45+1
2 - 2
16 okt.
Emmen 1
Rolder Boys 1
2 - 3
15 okt.
Emmen 2
DZOH 8
2 - 2
10 okt.
EHS'85 1
Emmen 1
4 - 8
9 okt.
NEO 1
Emmen 1
3 - 1
8 okt.
SVBO 5
Emmen 2
5 - 5
3 okt.
Emmen 1
zvv Ganadores 1
3 - 6
2 okt.
Emmen 1
Gomos 1
3 - 4
26 sep.
Weerdinge 1
Emmen 1
2 - 4
25 sep.
WVV 1
Emmen 1
1 - 0
24 sep.
Emmen 2
Erica'86 1
0 - 4
23 sep.
Emmen 45+1
CEC 45+1
1 - 1
23 sep.
Emmen 35+1
SVBO 35+1
2 - 2
23 sep.
EHS'85 45+1
Emmen 45+1
3 - 0
23 sep.
SC Erica 35+1
Emmen 35+1
1 - 2
23 sep.
Emmen 45+1
Drenthina 45+1
0 - 2
23 sep.
Emmen 35+1
SC Angelslo 35+1
5 - 0
23 sep.
VV Sleen 45+1
Emmen 45+1
1 - 4
23 sep.
FC Klazienaveen 35+5
Emmen 35+1
0 - 2
19 sep.
Emmen 1
VV Sleen 1
8 - 6
18 sep.
Valthermond 1
Emmen 1
3 - 1
17 sep.
Asser Boys 3
Emmen 2
4 - 2
14 sep.
Emmen 1
HOVC 1
8 - 0
12 sep.
Emmen 1
DOSKO 3
6 - 11
11 sep.
HODO 1
Emmen 1
1 - 6
10 sep.
Emmen 2
Rolder Boys 2 (zat)
5 - 5
5 sep.
Twedo 1
Emmen 1
13 - 3
3 sep.
Achilles 1894 6
Emmen 2
11 - 1
29 aug.
Emmen 1
KSC 1
5 - 4

Programma competitie

Datum & tijd
Wedstrijd
4 dec., 14:00
GRC Groningen 1
Emmen 1
8 dec., 19:30
Emmen 2
CSVC 3
9 dec., 19:30
Emmen 35+1
FC Klazienaveen 35+5
9 dec., 20:00
SC Erica 35+1
Emmen 35+1
9 dec., 20:30
Emmen 35+1
SVBO 35+1
9 dec., 21:30
SC Angelslo 35+1
Emmen 35+1
10 dec., 14:30
vv Sweel 4
Emmen 2
11 dec., 14:00
Emmen 1
TVC '28 1
12 dec., 21:25
Emmen 1
Sporting Emmen 2
16 jan., 21:25
Emmen 1
Twedo 1
21 jan., 14:30
Emmen 2
SVBO 5
22 jan., 14:00
Emmen 1
Germanicus 1
26 jan., 21:00
DOSKO 3
Emmen 1
28 jan., 14:30
Emmen 2
NWVV 2
29 jan., 14:00
SVBO 1
Emmen 1
4 feb., 14:30
Erica'86 1
Emmen 2
5 feb., 14:00
Emmen 1
WVV 1
6 feb., 21:25
Emmen 1
Weerdinge 1
11 feb., 14:30
Emmen 2
Bargeres 3
12 feb., 14:00
Gomos 1
Emmen 1
13 feb., 21:15
zvv Ganadores 1
Emmen 1
27 feb., 21:25
Emmen 1
EHS'85 1
4 mrt., 12:00
Bargeres 3
Emmen 2
5 mrt., 14:00
Emmen 1
NEO 1
6 mrt., 20:30
SVBO 1
Emmen 1
11 mrt., 12:00
DZOH 8
Emmen 2
12 mrt., 14:00
Rolder Boys 1
Emmen 1
13 mrt., 20:30
Emmen 1
VIOS (O) 1
18 mrt., 14:30
Emmen 2
SC Angelslo 3
19 mrt., 14:00
Emmen 1
Roden 1
25 mrt., 14:00
Valthermond 3
Emmen 2
26 mrt., 14:00
Dalfsen 1
Emmen 1
27 mrt., 21:30
Be Fit 1
Emmen 1
1 apr., 14:30
Emmen 2
Drenthina 5
2 apr., 14:00
Jubbega 1
Emmen 1
15 apr., 14:00
NWVV 2
Emmen 2
16 apr., 14:00
Emmen 1
GVAV-Rapiditas 1
17 apr., 20:15
Sporting Emmen 2
Emmen 1
22 apr., 14:30
Emmen 2
CEC 3
24 apr., 21:25
Emmen 1
Be Fit 1
30 apr., 14:00
Emmen 1
GRC Groningen 1
13 mei, 12:15
CSVC 3
Emmen 2
14 mei, 14:00
TVC '28 1
Emmen 1
20 mei, 14:30
Emmen 2
vv Sweel 4
21 mei, 14:00
Emmen 1
SVBO 1
29 mei, 14:30
Germanicus 1
Emmen 1
Delen