Veel mutaties in de selectie

Relatief veel mutaties in de selectie dit jaar. Daar waar het altijd vrij rustig bleef binnen onze club in de overschrijvingsperiode, nu vertrokken liefst negen spelers : Glenn Arts (Alcides), Janiek Arends (Drenthina), Resmon Roemahlewang (Drenthina), Jim ten Hoor (stopt wegens werk), Stijn Petiet (FC Groningen-jeugd), Robin Gerlach (SVBO), Raphael Ngendakumana (Hoogeveen), Alpha Kashama (n.b.) en Tom Klooster (GVAV). Trainer Kevin Waalderbos verwelkomt de volgende nieuwe spelers in de selectie : Giovanni Mendes da Silva (Germanicus), Justin v.d. Werff (DZOH), Matthijs Arends (eigen jeugd), Vincent de Roo (FC Emmen o18), Djamil Emanuels (ONS), Jonathan van Dorssen (GVAV), Bart Jan Braams (eigen jeugd), Sem Hindriks (eigen jeugd), Joris Vredeveld (eigen jeugd), Tim Aalderink (eigen jeugd) en Roan Gierveld (eigen jeugd). Nieuw is verder keeperstrainer Ruud Vogel.

Delen