vv Emmen – Hoogeveen: 1 – 1

Emmen heeft thuis een punt gepakt tegen kampioenskandidaat Hoogeveen. De ruststand van 1-1 stond ook na 90 minuten op het scorebord. Een wat makkelijker voetballend Hoogeveen tegen een strijdend Emmen, dat was eigenlijk het beeld van deze wedstrijd. Emmen kwam na tien minuten op voorsprong. Een overtreding op Raphael Ngendakumana werd bestraft met een strafschop en deze werd benut door Patrick Eberhard. In de 25e minuut kwamen de gasten op gelijke hoogte. Na een fraaie aanval werd de bal half geraakt door Emil Bijlsma, maar de bal verdween wel over Lars van der Swaluw in het doel. Beide ploegen kregen voor de rust nog een doelrijpe kans. Patrick Eberhard strandde één op één op de keeper en Björn Zwikker schoot op de lat. Na de rust hetzelfde beeld. Rond de 65ste minuut had Hoogeveen twee mooie kansen, maar scoorde niet. In de slotfase kreeg Emmen de mooiste kansen
om de winst te pakken. Alleen voor de keeper schoot Patrick Eberhard op de lat en even later belandde een kopbal van dezelfde speler net naast. Daarna nog een schot van Hoogeveen voorlangs en kopte Jan Jaap Wever voor Emmen in blessuretijd uit een hoekschop net naast. Het bleef bij 1-1.

Emmen :
Lars van der Swaluw, Merik Sliedrecht, Glenn Arts, Alex Blekkink, Nick Kroeze, Janiek Arends, Sem Nijkamp, Resmon Roemahlewang, Raphael Ngendakumana,
Patrick Eberhard (Jan Jaap Wever), Robin Gerlach (Alpha Kashama)

Volgend weekend is Emmen vrij.
Op zondag 1 maart speelt Emmen uit tegen SDO in Bussum (14.00 uur).

Delen