vv Emmen op zoek naar selectie-elftal

Wij en dat zijn Henk Krans en Jan Gerfen van de vv Emmen zijn op zoek naar selectie spelers die willen voetballen in de Zaterdag 5e klasse F , er zijn genoeg mensen die de vv Emmen nog steeds een goed (rood/wit) hart toe dragen en spelers die nu ergens anders(andere clubs) buiten de boot vallen. bij de vv Emmen wordt uiteraard niet betaald, maar er zijn wel goede secundaire zaken als kleding en gezelligheid.

ben JIJ zo’n speler die nog graag wil spelen en wellicht dan bij deze geweldige club nog mooie dingen laten zien ??? Ons uitgangspunt is om in vijf jaar een stabiele derde klasse te zijn.

KOM OP HELP ONS , HELP DE CLUB VV EMMEN.

Bel ons voor een gesprek of voor je aanmelding

Henk Krans +031 6 40722165 of Jan Gerfen + 031 6 53423435

Update,…………………….. betreffende de spelers loopt het voorspoedig de 1e gesprekken zijn al geweest, ook betreffende de “staf” is er vooruitgang……indien we meer te melden hebben doen we dit zekers.

Delen